Kontrast Invert Crno/bijelo
Novosti   /   Novosti

Uspjeh Mažoret kluba Unity S

Novi uspjeh Samoborki

Članice Mažoret klub Unity S vratile su se s još jednog Državnog prvenstva i 2. Mažoret kupa nacija koji su održani u Svetom Martinu na Muri od 3 do 5. svibnja ove godine.

Po prvi puta na prvenstvu se natjecao novi kadetski sastav i osvojio odlično 6. mjesto na Državnom prvenstvu i 9. mjesto na Kupu nacija.

Seniorski tim osvojio je srebrnu medalju u kategoriji formacija štap i time nastavio tradiciju i ostao jedini seniorski sastav koji se svake godine penje na pobjedničko postolje. Također su osvojile i srebrnu medalju u pom ponima na Kupu nacija.

Osim u formacijskom programu djevojke su se natjecale i u neformacijskim kategorijama gdje su Eva Kovačević i Ema Tatar u kategoriji duo senior osvojile brončanu medalju, a Ema Križetić zauzela je sedmo mjesto u kategoriji solo senior.

Objavljeno: 07.05.2024.