Kontrast Invert Crno/bijelo
Novosti   /   Novosti

Tri srebra i sedam bronci

11. Bushido kup prijateljstva - Zagreb, 17. ožujka

U nedjelju, 17. ožujka, je u Sportskoj dvorani Peščenica održan 11. Bushido kup prijateljstva. Natjecanje je okupilo 664 natjecatelja iz 71 kluba i četiri države.

Karate klub Samobor bio je vrlo uspješan te osvojio 10 medalja - 3 srebra i 7 bronci.

Među najuspješnijima bila je cicibanka Emma Fresl, koja se nakon četiri pobjede i jednog poraza ovoga puta morala zadovoljiti srebrnom medaljom.

Medalju istoga sjaja osvojila je i odlična Simona Szel u kategoriji mlađih kadetkinja B, a isto je pošlo za rukom i borbašici Niki Čabaj u kategoriji mlađih učenica -36 kg.

Brončana odličja svojim su odličnim nastupima osvojili: Andrija Vuksanović – ml. učenici, Nina Šunjić – ml. učenice, Patrik Peld – učenici B, Fran Jaklenec – učenici B, Tia Blažević – učenice B, Nikol Severec – ml. kadetkinje -55 kg i Mia Fauković – ml. kadetkinje -40 kg.

Usprkos dobrim nastupima, ovaj su put na korak do medalje ostali Magdalena Bašić, Antonijo Bašić, Roko Vuksanović, Karla Mandić i Patrik Jednar.