Kontrast Invert Crno/bijelo
Novosti   /   Novosti

Uspješan nastup KK Samobor

Dino zlatni u kadetima i juniorima

Tjedan dana nakon dominacije na memorijalnom turniru u Zagrebu Karate Klub Samobor nastupio je 18. svibnja na 10. po redu tradicionalnom turniru u Đurđevcu, Podravina open 2019.

Na turniru je nastupilo 321 karateka iz 29 klubova Hrvatske, BiH i Mađarske, a u konačnom poretku Samoborke i Samoborci su zauzeli visoko drugo mjesto u poretku uspješnosti osvojivši 8 zlatnih, 4 srebrne i 5 brončanih medalja.

Nešto više bodova pripalo je domaćinima koji su nastupili u puno brojnijem izdanju od KK Samobor, koji je nastupio sa 7 natjecatelja u katama i 4 u borbama.
Najuspješniji je kao i proteklog vikenda bio Dino Šimunec, koji je slavio i u kadetskoj (do 70 kg) i u juniorskoj (do 68 kg) konkurenciji.

I svi ostali su imali odličan nastup te su na najbolji način branili boje Samobora prezentiravši zavidnu kvalitetu karatea.