Kontrast Invert Crno/bijelo
Novosti   /   Novosti

Sjajni samoborski streličari

Samoborci Luna i Mihovil vodeći u Centralnom Europskom Kupu

U subotu, 20. svibnja, na drugom ovogodišnjem turniru za Centralni Europski Kup u streličarstvu održanom u Budimpešti, samoborski su streličari osvojili vodeće pozicije u svojim kategorijama.

Streličarski klub Samobor predstavljali su Luna Pađan u kategoriji juniorki zakrivljenog luka i Mihovil Srebren u kategoriji kadeta složenog luka.

Luna Pađan osvojila je prvo mjesto i trenutno je vodeća u Kupu u svojoj konkurenciji s ukupno 46 bodova, budući da je na prvom ovogodišnjem turniru prije mjesec dana u Sloveniji osvojila drugo mjesto.

Mihovil Srebren je u Budimpešti osvojio drugo mjesto te, u kombinaciji s prvim mjestom iz Slovenije, kao i Luna ima 46 bodova i vodstvo u svojoj kategoriji.

Ukupno se pet turnira boduje za Centralni Europski Kup a sljedeći se održava u lipnju u Hrvatskoj. Nadamo se da će Luna i Mihovil zadržati vodeće pozicije i na domaćem terenu.

Objavljeno: 22.05.2023.