Grad Samobor

Tijela upravljanja

Samoborski športski savez objedinjuje u organizirani sustav 55 sportskih udruga u 40 sportova i Ustanovu SOS „Sportski objekti Samobor“.

37 sportskih udruga su članice Samoborskog športskog saveza koje participiraju u Programu Javnih potreba u sportu za 2017. te udovoljavaju kriterijima vrednovanja programa, a 18 članica udruga su pridružene članice Saveza koje se nalaze izvan Programa Javnih potreba u sportu u 2017. godini. 

Prema evidenciji Samoborskog sportskog saveza u Samoboru je registrirano 3498 aktivnih članova koji se članovi u udrugama koje participiraju u Programu JP u sportu Grada Samobora. Ukupno se među tih 38 udruga nalazi 2002 registrirana sportaša, 838 članova sportskih škola i neregistriranih članova te je 588 članova udruga koji se nalaze u vijećima, pridruženi članovi i sl. U realizaciju programa uključeno je 110 trenera. Od njih je zaposleno 13 na ugovoru o radu, 51 na ugovor o djelu ili treniranju, a 45 je volontera. Sportska djelatnost ostvaruje se na 20 gradskih sportskih objekata. Pored toga, u programu sudjeluje velik broj neregistriranih sportaša u sportskim školama, rekreativaca te školska mladež u školskim sportskim društvima.

ČLANOVI IZVRŠNOG ODBORA SŠS

Miro Kelečić - predsjednik 
Dragutin Marović – potpredsjednik 
Davor Cipek – potpredsjednik 
Martina Bublić – član 
Vladimir Čerkez – član 
Hrvoje Frankić – član 
Saša Kolman – član 
Boris Makarun – član  
Mladen Vlahović – član

ČLANOVI NADZORNOG ODBORA SŠS

Vladimir Šujster - predsjednik  
Milan Garašić – član  
Mijo Noršić – član

ČLANICE SAMOBORSKOG ŠPORTSKOG SAVEZA I NJIHOVI PREDSTAVNICI U SKUPŠTINI ZA MANDATNO RAZDOBLJE 2013. - 2017.

1.    Atletski klub Samobor 2007. - Gordana Kosmat    
2.    Brdsko biciklistički klub Šišmiš - Luka Čanak    
3.    DŠR Šport za sve - Ivica Bezjak    
4.    Gimnastički klub Samobor - Martina Bublić    
5.    HPD Japetić - Antun Pavlin    
6.    Judo klub Samobor - Josip Šančić    
7.    Judo klub Profectus Samobor - Damir Frlić    
8.    Karate klub Bregana - Goran Romić    
9.    Karate klub Samobor - Davor Cipek    
10.   Karate klub Mladost - Vladimir Belak
11.   Konjički klub Mirnovec - Barica Koletić
12.    Košarkaški klub Samobor - Miro Kelečić    
13.    Kickboxing klub „TNT“ Samobor - Marko Šintić    
14.    Motocross klub TRP Marović - Dragutin Marović    
15.    Nogometni klub Bregana - Renato Tančak    
16.    Nogometni klub Galgovo - Damir Žitković    
17.    Nogometni klub Klokočevac - Ilija Rimac    
18.    Nogometni klub Samobor - Krešimir Jelić    
19.    Nogometni klub Samoborski Otok - Zdravko Šprajc    
20.    Nogometni klub Rakov Potok - Krunoslav Grubiša    
21.    Nogometni klub Zrinski - Mladen Vlahović    
22.    Odbojkaški klub Samobor - Domagoj Krnić    
23.    Orijentacijski klub Japetić - Franjo Budi    
24.    Rukometni klub Rudar - Dario Gaća    
25.    Rukometni klub Mladost 09 - Andreja Ternjej    
26.    STKI „Synergia Samobor - Viktor Jozić
27.    Streličarski klub Samobor - Lana Koller Fundelić    
28.    Stolnoteniski klub Samobor - Krunoslav Znika
29.    Šahovski klub Samobor - Žarko Adamek  
30.    Školski športski savez Samobora i Svete Nedelje - Saša Kolman   
31.    Športski auto klub Samobor - Antun Laušin    
32.    Športski plesni klub Samobor - Anita Matijaščić    
33.    Športsko ribolovno društvo Samobor - Dražen Martić    
34.    Taekwondo klub Samobor - Boris Makarun    
35.    Teniski klub Samobor 1890 - Vlado Bašić    
36.    Ustanova Sportski objekti Samobor - Vladimir Čerkez    
37.    Ženski rukometni klub Samobor - Hrvoje Frankić